بهترین فلزیاب های شرکت تریجر

بهترین فلزیاب های شرکت تریجر
معرفی برخی از بهترین دستگاه های فلزیاب شرکت تریجر در وب سایت فلزیاب ایده آل:

Treasure TrailBlazer يكي از مدرنترين و در عين حال ساده ترين دستگاه ها در اين زمينه كه اين دستگاه فلزیاب را به يكي از پرطرفدارترين دستگاه هاي فلزيابي تبديل كرده است.
اين دستگاه فلزیاب خيلي به سرعت آماده استفاده ميشود و با دقت بسيار بالا هدف را رديابي ميكند. عمق نفوذ دستگاه تا ۷۰متر و تا كيلومتر ها قادر به رديابي هدف يابي ميباشد .البته بستگي به مواد معدني خاك و شرايط جوي و حجم هدف هم دارد. با اين دستگاه فلزیاب در زمين هاي بسيار سخت و يا پر از مواد معدني به راحتي مي توانيد كار كنيد. همچنين با اين دستگاه تشخيص اتاقك يا تونل بسيار آسان شده است.

دستگاه فلزیاب Treasure TrailBlazer

  • دستگاه فلزیاب و ردياب TREASURE NAVIGATOR:
بهترین دستگاه فلزیاب و ردیاب كه تا به حال در جهان توليد شده است. سالها تحقيق و تست در كشورهاي سراسر جهان كارايي اين دستگاه را به اثبات رسانده است.
تمام مزيتها و كاربرد دستگاههاي ديگر شركت در اين دستگاه به كار رفته است . چه شما يك جستجوگر حرفه اي باشيد چه يك مبتدي اين دستگاه ميتواند نياز شما را براورده سازد .چون تنظيم و راه اندازي آن بسيار سريع و ساده انجام مي شود.

دستگاه فلزیاب TREASURE NAVIGATOR

مناسب ترين دستگاه فلزیاب براي پيدا كردن فلزهايي كه مدت زيادي (بالاتر از ۴۰ سال) در زمين دفن شده است. يكي از ساده ترين دستگاه ها با كارايي بسيار بالا.
اين دستگاه فلزیاب نه تنها قادر به تشخيص و رديابي طلا و نقره است بلكه مزيت ديگر آن رديابي و تشخيص الماس وجواهرات است. شعاع جستجوي اين دستگاه فلزیاب چند مايل است و تا عمق ۵۰متر قادر به رديابي فلزات ارزشمند مي باشد .البته شرايط خاك و حجم بار تاثير زيادي در عمق و شعاع جستجوي دستگاه دارد.

دستگاه فلزیاب MILLENNIUM 2000

با توانايي رديابي طلا تا فاصله ۶ كيلومتر و عمق ۱۵ متر و بيشتر (بستگي به ميزان و قدمت طلاي دفن شده دارد) يكي از رديابهاي خوب در اين زمينه است.
علاوه بر طلا  قادر به رديابي نقره و الماس و جواهرات نيز مي باشد . يكي از وسايل كارآمد براي گنج يابي در سراسر جهان بوده و كارايي خود را در موارد مختلف نشان داده است .

فلزیاب Mini Eliminator

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *