تویتر فلزیاب                                                                                                                   شماره تماس    09120779637

0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Future I–160 يکي از بهترين و قوي ترين و مناسب ترين وسيله براي کارهاي مهندسي و پيدا کردن لوله و کابل و فلزات داخل بتون و سيمان با سنسور لايو آن ميتوانيد به صورت زنده واقعي زير زمين را مشاهده کرده و کابل و لوله يا ميلگرد داخل زمين را ملاحظه کنيد .

Future I–160

بسياري از ارتش ها و سازمانهاي اطلاعاتي و امنيتي دنيا براي پيدا کردن حفره اتاقک هاي مخفي و زير زميني و بانکر هاي مخفي زير زميني ويا پيدا کردن انبارهاي مهمات دشمن به آن مجهز هستند .


در کارهاي مهندسي براي پيدا کردن لايه هاي سست خاک يا اينکه ميلگردها يا کابل هاي برق دار داخل زمين بسيار مفيد و کاري مي باشد. عمق نفوذ واقعي آن در زمين 18 متر است . به خاطر همين کارايي واقعي آن است که بسياري از دوستان هم که به دنبال وسيله خوبي براي پيدا کردن گنج يا راهي به درون اتاق يا محل زير ساروج ميگردند از آن بهره مي برند .

حفره یاب

تنها نکته اي که ممکن است مشتريان گنج يابي را از خريد آن منصرف کند قيمت بالاي آن است که به نظر من کارايي بالاي آن ارزش اين قيمت بالا را دارد . تنظيم اتوماتيك بالانس زمين، اندازه گيري عمق هدف و ذخيره اطلاعات بوسيله كنترل ريزپردازنده انجام ميشود.

نرم افزار سه بعدي تحليل و تجزيه مناطق اسكن شده را امكان پذير ميسازد. دستگاه I-160 تابحال سريعترين دستگاه فلزياب از سريfuture ميباشد و نيز براي گذاردن PVC ، HDPE و تسهيلات غير آهني دستگاهي بسار دقيق و مفيد ميباشد.

تماس با ما

: 3 + 2 =
Template Design:Felezyab Ideal